7 May 2022
Europe/Warsaw timezone

Minęło już 30 lat!

W ubiegłym roku Wydział obchodził 30-lecie swojego istnienia. Liczymy, że warunki pozwolą nam na zorganizowanie otwartego spotkania z tej okazji w pierwszy weekend po majówce 2022.

Wydział doczekał się ok. czterech tysięcy absolwentów (jednolitych studiów magisterskich oraz pierwszego i drugiego stopnia studiów), w tym przeszło 2000 fizyki technicznej, ok. 600 absolwentów fizyki medycznej oraz ok. 1200 absolwentów informatyki stosowanej i ok. 300 doktorów.

Zapraszamy na Wydział naszych absolwentów, pracowników, studentów 7 maja 2022. Chcemy pokazać jak Wydział rozwinął się w ostatnich latach. Uczestnicy, poza spotkaniem kolegów ze studiów, będą mogli posłuchać o historii Wydziału, najnowszych osiągnięciach pracowników i absolwentów, zobaczyć nasz nowy budynek, podzielić się wspomnieniami z czasów studenckich.

Informacje na temat programu i rejestracji znajda Państwo w odpowiednich zakładkach. Termin rejestracji i wnoszenia opłat rejestracyjnych upływa 5 kwietnia 2022r.

Sponsorzy obchodów jubileuszu:

Starts